Juozas Rimkus - Lietuvos Respublikos Seimo narys

„Didžiuojuosi, kad esu kilęs iš valstiečių, nes būtent valstiečiai Lietuvai išsaugojo  kalbą, kultūrą, tradicijas ir papročius.“

 AKTUALIJOS

DĖL BENDRAVIMO GALIMYBIŲ

Rinkėjų poreikis susitikti su Seimo nariais auga. Dažnai esame kviečiami į įvairius renginius valstybinių švenčių ar vietos bendruomenių progomis. Aš, išrinktas Kelmės – Šiaulių rinkimų apygardoje, siekiu bendrauti, išgirsti kiekvieną mūsų apygardos gyventoją, stengiuosi patarti ir pagal galimybes spręsti opius klausimus. Reikia pripažinti, kad galimybės labai ribotos: antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais turiu dalyvauti Lietuvos Respublikos Seimo posėdžiuose bei komisijų ir komitetų veikloje. Tik sąžiningai dirbdamas Seime galiu apčiuopiamai prisidėti prie mums visiems svarbių problemų sprendimo. Atstumas nuo tiesioginės darbo vietos – Seimo - iki Kelmės savivaldybės yra 220 km.; iki tolimiausios apylinkės - dar 70 km., taigi tolimi atstumai labai sąlygoja tiesioginio bendravimo galimybes.

Kelmės - Šiaulių rinkimų apygardoje yra 50 apylinkių, o tai yra net 10 apylinkių daugiau, nei buvo praėjusioje kadencijoje. Padidėjusi rinkimų apygardos teritorija, aktyvi veikla LR Seime, dideli atstumai verčia aktyviai naudotis populiaria galimybe - bendravimu elektroninėje erdvėje. Maloniai prašau apsilankyti LR Seimo nario Juozo Rimkaus puslapyje http://www.juozasrimkus.lt ir kreiptis rūpimais klausimais. Jūsų klausimai bus išnagrinėti ir jums pateikti kvalifikuoti atsakymai. Minėtais adresais taip pat maloniai priimsiu kvietimus į įvairius renginius, susitikimus su rinkėjais. Kvietimuose būtina nurodyti darbotvarkę ir išdėstyti pagrindinius klausimus.

Primenu, kad norintys susitikti tiesiogiai, gali atvykti į Kelmės rajono savivaldybės 108 kabinetą ( I aukštas) kiekvieną pirmadienį 9 – 12 val.
Seimo nario padėjėja Janina Skeberdienė šiame kabinete priima kasdien 8-17 val., išskyrus atvejus, kai išvykstama į renginius.

 Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Rimkus

Nelengvam pusmečiui pasibaigus

Feed

2017-08-30

Seime nuskambėjęs Lietuvos Respublikos himnas skelbė pavasario sesijos, kuri sumavo 62 - jų plenarinių posėdžių, per 420 priimtų teisės aktų, darbų pabaigą. Prabėgo tikrai labai įtempto laiko pusmetis. Teko...   Daugiau
Feed

2017-03-08

Patyčių skleidėjams turi būti taikomos sankcijos

Lietuvos žmogaus teisių organizacijos kreipėsi į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą dėl šalies žiniasklaidoje įsivyravusios patyčių antikultūros. Žurnalistai ima viešai žmones žeminti. Kai kurie jų,...   Daugiau
Feed

2017-03-08

Vyriausybės programos priemonių planas bus paskelbtas iki kovo 13 – sios

Vasario 27 – ją Vyriausybės rūmuose susitiko valdančiosios koalicijos (valstiečių - žaliųjų ir socialdemokratų) parlamentarai. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pristatė Vyriausybės Programos...   Daugiau
Jūsų komentaras

 

Feed

2017-01-24

Būtina veikti nedelsiant

Bėgant laikui po rinkimų, susiguli mintys, dėliojasi darbai, formuojasi nuomonės... Būsiu atviras: dažnai LVŽS frakcijoje Seime, privačiuose pokalbiuose su gyventojais svarstėme, kaip dirbti šią kadenciją....   Daugiau

Grįžti į peržiūrą

2017-01-24

Perduotas vadovo vairas

Sausio keturioliktąją įvyko LVŽS Kelmės skyriaus ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas. Dabartinis Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Rimkus vairą perdavė naujajam pirmininkui – ūkininkui ir verslininkui Vytautui Barkauskui.

2011 metų pradžioje vykusiame LVŽS Kelmės skyriaus susirinkime man pasiūlytos pirmininko pareigos. Buvo susiklosčiusi tokia situacija, kad reikėjo vadovo, o pageidaujančių juo tapti neatsirado.. Gelbėdamas padėtį, sutikau - laikinai. Tas laikinumas užtruko iki 2017 metų.
Aistringo noro politikuoti neturėjau, tačiau jaučiau didelį gyventojų palaikymą ir raginimą. Buvo argumentuojama, jog nenatūralu, kad žemdirbišką rajoną valdo ne žemdirbiai, jog atsvara politikoje tiesiog būtina. Daugelis apeliavo į mano asmenines savybes, garantavo palaikymą ir paramą visose srityse. Šis palaikymas man pasitarnavo labiausiai. Net opozicinių partijų atstovai nevengė išsakyti savo nuomonę ar pasidalinti patirtimi. Asmeninis žodžio laikymasis, pareigingumas suteikė jėgų ir pasitikėjimo sprendžiant įvairias problemas ar negeroves.
Padirbėti teko iš peties. Reikėjo didinti sąjungos narių skaičių, ieškoti bendraminčių, plėsti sąžiningai dirbančių aktyvių žmonių ratą. Ne viskas pavyko. Ko gero, kaip ir visur, norinčių kalbėti, politikuoti, visada būna daugiau, negu norinčių iš širdies dirbti. Tačiau ieškojome kelių ir būdų, kaip pasiekti užsibrėžtus tikslus ir juos radome.
Tuomet rajono taryboje LVŽS Kelmės skyrių atstovavo tik trys tarybos nariai, šiandien jų turime net septynis. Nedaug trūko, kad savivaldos rinkimuose turėtume savo merą ir daugumą taryboje. Rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą pavyko nugalėti 11 kandidatų ir laimėti vienmandatėje apygardoje.
Džiaugiuosi, kad LVŽS Kelmės skyriaus ataskaitiniame - rinkiminiame susirinkime partijos vairą perdaviau ūkininkui ir verslininkui Vytautui Barkauskui. Tikiuosi, kad politiniai ir darbo rezultatai tik gerės. O man, tapus Seimo nariu, yra sunku sėdėti ant dviejų kėdžių.
Savo ir LVŽS vadovybės vardu dėkoju visiems Kelmės skyriaus nariams ir prijaučiantiems, sąžiningai dirbantiems ne tik sąjungos labui, bet ir visų rajono gyventojų interesams.

Juozas Rimkus
Lietuvos Respublikos Seimo narysGrįžti į peržiūrą